25 sierpnia 2020 17:30 | Aktualności

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 .

Rozpoczęcie roku szkolnego  odbędzie się 1 września o godzinie 9.00. Uczniowie i dzieci z oddziału przedszkolnego przyjeżdżają wg załączonego harmonogramu z zachowaniem procedur obowiązujących w środkach transportu publicznego (obowiązek zakrywania ust i nosa)
Autobusem szkolnym przyjeżdżają wyłącznie uczniowie (bez rodziców). Uczniowie spotykają się w z wychowawcami klas w poszczególnych oddziałach.
Do przedszkola, "0" i klasy I może wejść 1 rodzic wraz z dzieckiem. Pozostali rodzice mogą przebywać przed szkołą z zachowaniem dystansu społecznego.
W tym dniu uczniowie zostaną poinformowani o procedurach i organizacji pracy szkoły. Rodzice (opiekunowie) otrzymają niezbędne informacje o procedurach i pracy szkoły na bieżący rok szkolny drogą elektroniczną (strona szkoły, FB, email, strona klasy, messenger).

Dyrektor Szkoły Małgorzata Górzyńska

W załączniku rozkład jazdy autobusu szkolnego w dniu 1.09.2020