Galeria

TŁUSTOCZWARTKOWE „PĄCZKOWANIE” ;) MNIAM…

Ilość zdjęć: 20

Podczas drugiej lekcji zjawił się w szkole posłaniec z PIEKARNI „DOBRZYCA”. To już nie pierwszy raz firma robi nam taką niespodziankę i obdarowuje słodkościami przy róznych okazjach. Jak widać na załączonych obrazkach, nie traciliśmy czasu... PĄCZKI PYCHA !!! ZNIKNĘŁY WSZYSTKIE !!! PIĘKNIE SIĘ KŁANIAMY I SERDECZNIE D Z I Ę K U J E M Y !!!

pokaż więcej »

PRACE UCZNIÓW KLASY III- "POCZĄTKI MIAST- GRÓD I PODGRODZIE"

Ilość zdjęć: 33

Do zadania domowego na ferie, zasiedli całymi rodzinami jak do "rodzinnej" pizzy. Pracy było dużo, ale ile zabawy, kreatywności, współdziałania i wspólnie spędzonego czasu... a efekt!!! Tylko podziwiać!

pokaż więcej »

BAL SPORTOWCA

Ilość zdjęć: 4

pokaż więcej »

PROGRAM „RADOSNA SZKOŁA”

Ilość zdjęć: 5

Celem rządowego programu „Radosna szkoła” jest wyposażenie szkół w miejsca zabaw dla dzieci zaspokajające ich potrzebę ruchu, relaksujące je oraz rozwijające edukacyjnie. W ramach tego programu nasza placówka otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 6000 zł. Całą kwotę przeznaczyliśmy na zakup miękkich klocków, basenu z kulkami, tunelów, worków do skakania, piłek skaczących, oraz pomocy dydaktycznych. Dzieci z „Zerówki” i Ogniska Przedszkolnego pod opieką wychowawców "testowały" zakupiony sprzęt.

pokaż więcej »