Nauka w okresie kwarantanny.

W związku z zamknięciem szkół, wynikającym ze stanu  epidemii ogłoszonym w naszym kraju oraz rozporządzeniem MEN, dotyczącym obowiązku zdalnej realizacji szkolnej podstawy programowej, informujemy, że:

» Uczniowie klas IV - VIII mają założone klasowe konta e-mailowe, gdzie są umieszczane informacje od poszczególnych n-li dotyczące nauki w domu.

»Kontakt z dziećmi z klas młodszych i ich rodzicami ustalają indywidualnie wychowawcy tych klas.

» Zaczęcamy do korzystania z edukacyjnych portali internetowych, edukacyjnych programów telewizyjnych, samodzielnego nadrabiania zaległości, powtórek,

»Zostajemy w domach, nie spotykamy się z rówieśnikami, wyjątkowo dbamy o higienę, nie narażamy zdrowia i życia swojego i swoich bliskich, to jest teraz najważniejsze!!!

Informujemy, że pedagog, psycholog szkolny oraz nauczyciele wspomagający są dostępni pod poniższymi adresami email:

-Magdalena Mazurek- pedagog szkolny-pedagogmaz@wp.pl

-Marta Krawczyńska-psycholog szkolny-marta.kasprzyk86@interia.pl