Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 22 czerwca 2018 roku o godzinie 9 00

13 czerwca 2011 23:44

KONKURSY, ZAWODY, A POTEM ...NAGRODY!!!

Ostatnie dwa miesiące roku szkolnego zwykle obfitują w liczne różnego rodzaju konkursy. Do udziału w nich nie trzeba było długo namawiać uczniów naszej szkoły.  Oto rezultaty niektórych z nich.

Natalia Pecyna  z kl.III otrzymała  Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Europejskim „ Europa naszym wspólnym domem” pod Honorowym Patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Koszalina.  Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się 20 maja w SP Nr 4 w Koszalinie.

Tego samego dnia w SP Nr 13 w Koszalinie nasi uczniowie z klas 0-III wzięli udział w uroczystym podsumowaniu Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bałtyk-nasze morze”. Była to już III edycja, która przebiegała pod hasłem „Zawody związane z morzem”.  Laureatami zostali: W kategorii klasa"0"- II miejsce -Nikola Skowron, III miejsce- Mateusz Pietrowski. Wyrożnienie otrzymała Kasia Pecyna. W kategorii klasa I - III miejsce zdobył Filip Wasiak.

Sukcesem uwieńczyliśmy swój udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym klas III w Sarbinowie. Mistrzem ortografii został Sebastian Laskowski, Maja Skowron zdobyła II miejsce, a nasz trzeci uczestnik Dawid Sztulc uplasował się na miejscu IV. Osiągnięcie tym większe, gdyż w konkursie tym nasza szkoła wzięła udział po raz pierwszy!

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych 19 maja w Łeknie odbyły się zawody lekkoatletyczne  w trójboju i czwórboju szkół podstawowych gminy Będzino. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie i uczennice klas IV i V.

II miejsce w trójboju chłopców zajął Łukasz Pietrowski z kl.V. Wśród dziewcząt V miejsce zajęła Maja Lizut (Kl.V), a VIAnia Pecyna (kl.V). W czwórboju tak chłopcy, jak i dziewczęta drużynowo zajęli IV miejsca.

Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych, jeszcze większych, sukcesów w przyszłym roku szkolnym!!!

A.G.

BAŁTYK- NASZE MORZE